Kontakt z nami

 

Imię i nazwisko / Nazwa *
0 (Maks. 150 Znaków)
Adres e-mail *
Numer telefonu
Kod pocztowy *
Temat wiadomości *
Strona www
Twoja wiadomość *
0 (Maks. 1500 Znaków)

Aby wysłać wiadomość należy wypełnić wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką) oraz zgodnie z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi ochrony danych osobowych należy zapoznać się i zaakceptować treści (zaznaczając checkbox`y poniżej formularza) dotyczące zasad postępowania z danymi przekazanymi w formularzu kontaktowym przez Agriport sp. z o.o. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ww. zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Dodatkowe info: Po wysłaniu wiadomości otrzymasz automatyczną odpowiedź zwrotną na Twój e-mail zawierającą wszystkie przesłane treści za pomocą nw. formularza, natomiast na zadane pytania odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. Prosimy o wpisywanie poprawnego adresu e-mail, w przeciwnym wypadku nie będziemy mogli odesłać odpowiedzi (lub trafi do osoby nieupoważnionej, łącznie z automatyczną wiadomością zwrotną).

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania w formularzu kontaktowym. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu, możliwości poprawiania lub żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania przesłanego przez formularz. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agriport sp. z o.o., e-mail: biuro@agriport.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Polityka prywatności *

Zapoznałem/am się z polityką prywatności na stronie agriport.pl

Wyrażam zgodę na przesłanie dokumentu sprzedaży w formie elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail*
Tak
Nie